Lojistik ve Dağıtım

Kopuz Turizm Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri

Kopuz Tur, lojistik dağıtım alanında müşterilerin iş akış süreçlerini izleyip bilimsel ve teknolojik yöntemler kullanarak, tüm ürün ve/veya hizmet maliyetleri içerisinde yer alan paketleme, etiketleme, sevkiyat & dağıtım gibi ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda uzman bir kadro, gerekli tesis, ekip ve donanım ile güvenilir ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Kopuz Tur olarak Lojistik Dağıtım ağına ulaşmış olduğumuz konumumuz itibari ile, müşterilerimize kendi pazarlarında rekabet imkanı sağlayan ve entegre çözümler üreten çağdaş lojistik hizmet sunmaktan dolayı gururluyuz.

Kopuz Tur Lojistik Dağıtım hizmetlerinin avantajları;

Lojistik Dağıtım ağımız müşterilerimizin üretim mamullerinin tüketiciye en hızlı ve doğru şekilde ulaşabilmesi ile ilgili tüm faaliyetleri ve son tüketiciye ulaşımına kadar gerekli olan işlemleri kapsamaktadır.
Lojistik faaliyetlerimiz; paketleme, etiketleme, sevkiyat & dağıtım alanlarından oluşmaktadır

Etiketleme

Ürün paket içerikleri ve ürün detayları göz önünde alınarak müşteri ve ürün ihtiyaçlarına uygun şekilde dünyanın her yerinde kullanılabilecek standart etiketleme yapılmaktadır. (Müşterinin özel talebi olması halinde ürün etiketi üzerine yazılacak bilgiler üzerinde her türlü değişiklik yapılabilir.)

Paketleme

Paketleme ürün pazar ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. (Müşteri özel talep ve ihtiyacı doğrultusunda ağırlık, uzunluk ve tip olarak değişiklik yapılabilir.)

Sevkiyat & Dağıtım

Ürün içeriği ve paketlemeye uygun, üreticiden tüketiciye sağlıklı ulaşımını sağlayacak özenli ve dikkatli bir şekilde sevkiyat ve dağıtım yapılmaktadır.