Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Kopuz Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Kopuz Turizmcilik Taş. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında “Personel ve Öğrenci Servis Taşımacılığı” alanında çıktığı istikrarlı ve başarı dolu yolda servis taşımacılığının yanı sıra, bugün 400’ü aşkın araç filosu ile birlikte taşımacılık, araç kiralama, sevkiyat ve dağıtım hizmetini deneyimli uzman kadrosu, kaliteli ve güvenli hizmeti ile birlikte müşterilerine sunmanın onur ve gururunu yaşayabilmenin sevinci içerisindedir.

Kopuz Tur, sektörde ilerici firma olarak, TÜRKAK onaylı ISO-9001:2000 ve TSE belgeli olup tüm standartlara uygun, hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir kuruluştur.

Araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Araç personellerimiz Pisko-Teknik, SRC ve İleri Sürüş Tekniği eğitimlerinden geçirilmiş, tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde müşterilerimize hizmet etmektedir. Araçlarımızın trafik sigorta poliçeleri, kasko ve ferdi kaza sigorta poliçeleri şirket bünyemizde yapılmakta ve takip altında tutulmaktadır. Mevcut araç filomuz; 4 kişilik binek sınıfı ve 55 kişilik otobüs sınıfları arasında değişkenlik gösteren araçlardan oluşmaktadır. Taşımasını yaptığımız tüm servis yolcularımız Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altına alınmaktadır.

Piyasa araştırması yapan uzman ekiplerimiz tarafından müşteri istek ve beklentilerine yönelik soru ve/veya sorunların ivedilikle çözüm üretilmesi sağlanmaktadır. Kopuz Tur “müşteri haklarının tarafsız ve adilane şekilde korunması” ilkesini benimsemiş ve bu sorumluluk bilincini görevlerinin en başında tutmaktadır.

Şirketlerin sektörde, çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçilerdeki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip olmak.

Kopuz Tur, güven, kalite, yeterlilik, talebe anında ve kolay çözüm sunma ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip deneyimli ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

“Yaşama ve insana saygılı hizmet” anlayışını kendine prensip eden Kopuz Tur, var olduğu sürece bu hizmet anlayışı ile yoluna devam edecektir.

Kopuz Tur ile güvendesiniz…

Misyonumuz

Kopuz Tur, hizmet kalitesi, yol emniyeti ve güvenilirliği ile her zaman tercih edilen, müşteri taleplerinin maksimum düzeyde karşılanmasını sağlayacak hizmetler sunan ‘Güvenilir Hizmet’ prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

Sosyal Sorumluluk

Kopuz Tur, sosyal sorumluluk adına topluma katkılarını Kopuzlar Vakfı bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kopuzlar Vakfı, her zaman halkımızın ve devletimizin öncelikleri arasında bulunan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetlerini maksimum fayda düzeyinde organize eden, ülkenin maddi ve manevi kaynaklarının gerçek ihtiyaç sahipleriyle buluşması maksadıyla köprü vazifesi gören kamu yararına hizmet etmektedir.

Kopuzlar Vakfı’nın Amacı:

Ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkıda bulunabilmek amacıyla, her türlü sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyetlerde bulunmak, çevre korunmasına katkıda bulunmak, afetzede, muhtaç ve müşkül insanlara maddi ve manevi yardımlarda bulunmak, seçilmiş kabiliyetli ve başarılı öğrencilerin tahsillerini tamamlamalarına yönelik maddi ve manevi destek vermek suretiyle, memleketin gelişmesine ve kalkınmasına hizmet etmektir.

Kopuzlar Vakfı’nın Hedefleri:

Sağlık Tesisleri:
Hastane ve Sağlık Ocağı

Eğitim Kurumları:
Anaokulu, İlköğretim, Lise, Üniversite ve Yabancı Dil Kursları

Spor Tesisleri:
Spor Salonları

Sosyal Tesisler:
Camiler, Öğretmenevleri ve Huzurevleri

Kültür Tesisleri:
Kültür, Sanat, Kongre ve Fuar Merkezleri

Yurtlar:
Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, Kuran Kursu Yurtları