Personel Taşımacılığı

Kopuz Turizm Personel Taşımacılığı Hizmetleri

Kopuz Tur zamanınızın değerini ve önemini iyi bilir!

Kopuz Tur, müşteri personelinin rahatı, huzuru ve güveni için gerekli olan bütün standartları sağlayarak, personelin zamanında iş yerinde olması gerektiğini prensip edinmiş, her türlü olasılığı en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlamış, güler yüzlü ve uzman kadrosu ile yüksek standartlarda güvenli ve konforlu taşımak ve ulaşımdan kaynaklı oluşabilecek iş kaybını önlemek adına personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının artmasına yol açmıştır. Çalışan ihtiyacının artması, taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri firma ve şirketler için ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır.

Türkiye’de personel taşımacılığının özellikle büyük şehirlerde artış gösterdiği görünmektedir. Günümüzde en çok arttığı kentlerin başında ise metropol şehir diye tabir ettiğimiz İstanbul gelmektedir. Zamanlama yönetiminin önemli bir sorun olduğu gözlenen büyük şehirlerde, özellikle ulaşım konusunda çalışanın şehirlerde nüfus kalabalığına bağlı olarak araç sayısı artışı nedeni ile yaşayabileceği trafik sorunlarının kaçınılmaz olması, çalışma saatlerine yansımakta ve personelin üretim ve iş kaybına neden olmakta ve bunun sonucunda ise firmaya ciddi maddi kayıplar doğurabilmektedir. Yaşanabilecek maddi kayıpları ortadan kaldırmak ve zamanlama yönetimini kontrol altına almak isteyen firma ve şirketler, personel taşımacılığı hizmeti alarak bu konudaki sorunu minimize duruma getirmişlerdir.

Firmalar tarafından alınan bu hizmet; aynı zamanda personelin, ulaşımını toplu taşıma sistemi ile yapması halinde işyerine ve/veya evine zamanında yetişme kaygısı, toplu taşımalarda gerek insan kalabalığı gerekse sefer sayılarının yetersizliği nedeni ile erken yola çıkmak ve/veya uzun saatler sonucunda evine ulaşmak gibi sorunları, personelin bunlara bağlı yaşayacağı stresi ortadan kaldırmak adına her iki tarafında memnuniyetini sağlamaktadır.

Firma çalışanlarına güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Kopuz Tur, müşteri personelinin işine ve/veya evine zamanında yetişme kaygısı ve ulaşım kaynaklı yaşayabileceği stresten uzak bir şekilde verimli çalışmasını sağlayabilmek adına taşımacılıkta kalite standartlarını her daim yüksek tutarak büyümekte ve gelişmektedir.

Kopuz Tur Personel Taşımacılığının Avantajları;

Personel Taşımacılığı sayesinde;

  • Şehir içi rotunu iyi bilen deneyimli uzman kadromuz ile taşımacılığın önemli bir faktörü olan doğru güzergâh belirlenmesi yapılır. Personelin zamanında güvenli ve konforlu bir şekilde görev yerinde olması sağlanır.
  • Personelin şehir içi trafiğinde yaşanabilecek olumsuz koşullar nedeni ile ulaşım stresinden kaynaklı işinin başına telaşlı ve yorgun bir şekilde gelmesi, işine geç kalması engellenir ve geliş zamanlarının değişkenliğinin azalması sağlanır.
  • Servis içinde geçen sürede personelin birbiri ile kaynaşması ve birbirini tanıması sağlanır.
  • Personele, rahat ve güvenli seyahati sırasında geçen süreyi doğru değerlendirme fırsatı verilir.