Turizm Taşımacılığı

Kopuz Tur Turizm Taşımacılığı Hizmetleri

A sınıfı bir seyahat acentesi olan Kopuz Tur, günümüzdeki zaman algısı öneminin farkında olarak müşteri memnuniyeti odaklı, fiyat ve kalite ikilisinin optimum sonuçlarını elde eden bir anlayış ile beraber, insana özgü olan değerleri paylaşan, hayatın içinden gelen samimi ve tutarlı bir yaklaşımla hizmet vermektedir.

Kongre, seminer & bayi toplantısı, konferans gibi oldukça kapsamlı olan organizasyonlarda, A`dan Z`ye bütün programı hazırlamak ve gerçekleştirmek bir deneyim ve bilgi işidir.
Kopuz Tur, seyahat acentesi olarak bu anlamda şirketlerde gereksinim duyulan hizmetleri deneyim ve bilgisi ile tek bir kaynaktan sunar ve yaşanılacak gereksiz iş yükünden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Kopuz Turizm seyahat acentesinin görevleri ve sağlamış olduğu avantajlar;

  • Organizasyonlarınızda koordinasyon olanağı sunmak,
  • Seyahate çıkmadan önce ve/veya seyahat esnasında doğabilecek her türlü sorunları çözebilecek profesyonellerle çalışma olanağı sunmak,
  • Konu ile ilgili ulaşılması güç olan bilgilere ve promosyonlara rahat ulaşabilme imkanı sunmak ve konu ile ilgili bilgi akışını hızlandırmak.

Kopuz Tur Seyahat Acentesi ile; seyahat ve turizm sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda gelişen ve artan hizmet yelpazesi başlıca şu gruplar altında sıralanmaktadır:

Uçak Bileti & Havaalanı & Hotel Hizmetleri,

Kopuz Tur;

  • Yurtiçi ve/veya yurtdışı seyahatlerinizde talebiniz doğrultusunda istenilen tarihe uygun uçak biletlerinizin teminini sağlamaktadır.
  • Kongre, seminer, bayi toplantısı ve/veya bunların dışında bireysel kişi veya grupların havaalanı transferlerini istek ve tercihlerinize bağlı olarak otomobil, minibüs, otobüs ve/veya VIP araç seçenekleri ile gerçekleştirmektedir. (Yurtiçi ve/veya yurtdışı misafirlerimizin havaalanından alınarak istedikleri adrese ulaşımının sağlanması veya belirtilen adresten misafirlerimizin alınarak havaalanı transferlerinin yapılması sağlanır.)
  • İstek ve talebinize uygun otel seçenekleri ile rahat ve konforlu bir tatil yapmanıza imkan tanımaktadır.

Turlar (Kış Turları, Balayı Turları, Kültür Turları, Tatil Turları, Gemi Turları, Bayram Turları, Doğa Turları, Yurtdışı Turları)

Kopuz Tur, yapacağınız her türlü geziye istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik geniş ve modern araç filosu ve güvenilir, deneyimli sürücüleri ve uzman kadrosu ile konforlu bir yolculuk sunuyor.

  • Kişi kurum ve/veya kuruluşlara yönelik yurtiçi ve yurt dışı özel turlarınız, Anadolu’nun tarih ve kültür fışkıran güzelliklerini keşfetmek amacı ile düzenleyeceğiniz kültür turları ve doğa turları, aileniz ve/veya arkadaşlarınız ile yapacağınız yaz & kış tatil, bayram, gemi turları, farklı ülkelerin farklı kültürlerini keşfetmek amaçlı yurtdışı turları ve çiftlerin en özel tatili olan balayı turlarına yönelik turlar düzenlemektedir.
  • Özel olarak hazırlamış olduğunuz programlar çerçevesinde düzenlediğiniz hafta sonu ve/veya günü birlik gezilerinize araç temini sağlamaktadır.

Bu özel turlarınızda seyahatiniz sırasında güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel sürücüleri ile özel hissetmeniz, modern araç filosu ile konforlu ve güvenli yolculuğa çıkmak için doğru adresiniz Kopuz Tur.

Araç Kiralama Hizmetleri

Kopuz Tur, her türlü istek ve ihtiyacınıza yönelik modern ve donanımlı araç filosu ile şoförlü şoförsüz araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kongre, Fuar, Sergi & Seminer Organizasyonları

Kopuz Tur, kongre, fuar, sergi ve seminer organizasyonlarınızda konuklarınızın geliş noktalarından alınarak organizasyonun düzenleneceği yerlere ve organizasyon sonrası konuklarınızın istedikleri noktaya güvenli ve konforlu bir şekilde istek ve talebiniz doğrultusunda modern ve donanımlı araç filosu ile transferlerinin doğru zamanda sağlamaktadır