Öğrenci Taşımacılığı

Kopuz Turizm Öğrenci Taşımacılığı Hizmetleri

Kopuz Tur, öğrenci servis taşımacılığı hizmetimiz; anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden, “güvenli ve konforlu ulaşım ve dakik olma” politikası ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Öğrenci taşımacılığı konusunda uzmanlaşan firmamız en değerli varlığımız olan çocuklarımızın konforunu, güvenliğini, okula gidiş ve dönüş sırasındaki iç huzurunu bozmadan hizmet verme bilinciyle hareket etmektedir.

Servis araçlarımız Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği” ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir. Kopuz Tur, öğrenci taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiği bilincinde hareket eder. Geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutarak, öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu iyileştirmek adına teknolojinin tüm olanaklarından yararlanıp öğrenci taşımacılığı konusunda gerekli eğitimleri tamamlamış, güler yüzlü ve güvenlik kurallarını birebir yerine getiren uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

Uzman pedagogların yapmış olduğu araştırmalarda, öğrenci servisleri kullanan çocukların “çocuk yaşlarda edindiği trafik bilincinin önemi” konusu ise Kopuz Tur olarak bizim için ayrı bir önem taşımaktadır.

Önceliğimiz her daim bakımlı ve konforlu araçlarda öğrencilerimizin güvenli bir şekilde okul- ev arası ulaşımı sağlamaktır.

Kopuz Tur Öğrenci Taşımacılığında Dikkat Edilen Hususlar;

  • Öğrencilerimiz her sabah velisinin kayıt sırasında belirtmiş olduğu adresten alınır ve okul çıkışında aynı adrese teslim edilir.(Öğrenci servis saatinde servise bindiği noktada hazır olmalıdır. Servisin kalkış saatinde öğrencinin yerinde olmaması halinde araç 1 dakika süre ile öğrenciyi bekler, öğrencinin bu süre içinde gelmemesi halinde hareket eder.)
  • Servis araçlarımıza öğrenci ve öğretmen harici kimse alınmaz.
  • Servis sürücüsü ve/veya rehber personel tarafından servisin geldiği hiçbir şekilde veliye haber verilmez. (Öğrencinin servis kalkma saatinden 5 dk önce servis alış noktasında hazır olması velinin sorumluluğunda, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak ise servis sürücüsünün sorumluluğundadır.)
  • Öğrencinin okula gidiş ve/veya dönüşünün velisi tarafından yapılması halinde servis sürücüsü öğrenci velisi tarafından önceden haberdar edilir.
  • Öğrenci aynı güzergâhta başka bir adrese teslim edilecekse servis sürücüsüne, başka güzergâhta bir adrese teslim edilecekse okul ulaşım sorumlusuna öğrenci velisi tarafından bilgi verilir.
  • Kopuz Tur öğrenci taşımacılığını temsilen okulda ulaşım müdürü bulunmaktadır, tüm organizasyonlar genel müdüre bağlı olarak ulaşım müdürü tarafından yürütülür.(Ulaşım müdürlerimiz yol hava durumu gibi ulaşım ile ilgili her türlü durumu takip ederek ilgili servis sürücülerini konu hakkında bilgilendirir.)
  • Araçlarımızda yaşanabilecek herhangi bir arıza durumunda Kopuz Tur olarak yedek araçlarımızı devreye sokarak öğrencilerimizin ulaşımı aksatılmadan yapılır.