Sigorta Hizmetleri

Kopuz Turizm Sigorta Hizmetleri

Güvenilir, hızlı, doğru değerlendirme ve tespitler ile sizin için önemli ve değer verdiğiniz her şeyi en iyi şekilde güvence altına alan Kopuz Tur Sigorta Hizmet Poliçeleri olay ve duruma göre kapsamlı ve konusunda tecrübeli uzman bir kadroyla hizmet vermektedir.

Güvencenizin anahtarını almanın zamanı geldi. Kopuz Tur Sigorta Hizmet Poliçeleri ile güvencenizin anahtarını elinize veriyor.

Kopuz Tur Sigorta Hizmet Poliçeleri ile artık risk almadan içiniz rahat ve güvenli bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Sevdikleriniz, geleceğiniz, sağlığınız, eviniz, işyeriniz, eşyalarınız ve arabanız Kopuz Tur Sigorta Hizmetleri kapsamında artık güvende!

Kopuz Tur Sigorta Hizmet Poliçelerinin Avantajları;

Ferdi Kaza Sigortaları

Ferdi Kaza Sigortası, bireyin yaşayabileceği her türlü ani ve harici olaylar sonucunda uğrayabileceği bedensel zararları kapsamaktadır. Kaza sonucu oluşabilecek ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminatlar tek bir poliçede temin edilir.

Kopuz Tur Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi ile başınıza gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve hatta ailenizi güvence altına alın!

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortası, sorumluluklarının bilincinde olan ve her türlü koruma önlemini almış olmasına rağmen beklenmedik bir şekilde çalışanlarınızın ve/veya çevrenizdeki bireylerin canına ve/veya malına gelebilecek her türlü maddi ve/veya manevi zararları kapsamaktadır. Yasal olarak “ihmal, kayıtsızlık, tedbirsizlik ve davranışlarımız yüzünden başkasına verdiğimiz zararları ödeme zorunluluğu” ilkesine dayanan, sigortalı bireyin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik düzenlenen ve bu durumlar karşısında doğabilecek olan zararlar tek bir poliçede temin edilir.

Kopuz Tur Sorumluluk Sigorta Poliçesi ile ihmal ve tedbirsizlik yüzünden oluşabilecek her türlü olaya karşın kendinizi ve çevrenizi güvence altına alın!

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, ani gelişen kaza ve/veya hastalıklar sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerini kapsamaktadır. Yatarak tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil yardım, ayakta tedavi, doğum, yeni doğan gibi genel ve özel şartlar ve belirtilen limitler dâhilinde tek bir poliçede temin edilir.

Kopuz Tur Sağlık Sigorta Poliçesi ile kendi sağlığınızı ve ailenizin sağlığını güvence altına alın!

Kasko

Kasko Sigortası, kara aracınızın araç hareket halinde veya park halindeyken uğrayabileceği hasar, yangın, sel, hırsızlık ve kaza anında oluşabilecek zararları kapsamaktadır. Zorunlu Trafik Sigortalarının aksine sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına alır. Herhangi bir nedenle kaza, hırsızlık ve doğal afetler sonucu oluşabilecek riskler tek bir poliçe ile temin edilir.
Kopuz Tur Kasko Sigorta Poliçesi ile aracınızı sürmenin keyfini yaşayın, kendinizi ve aracınızı güvence altına alın!

Konut Sigortası

Konut Sigortası, eviniz ve içindeki eşyaların hırsızlık, yangın, deprem, su baskını gibi pek çok riske karşı oluşabilecek zararları kapsamaktadır. Hem ev sahibi hem de kiracıların rahatlıkla yararlanabildiği doğal felaketlerden hırsızlığa kadar oluşabilecek riskler tek bir poliçe ile temin edilir.

Kopuz Tur Konut Sigorta Poliçesi ile aklınız evinizde ve eşyalarınızda kalmadan gönül rahatlığı ile yaşayın, sevdikleriniz ile bir arada olduğunuz yaşam alanınızı güvence altına alın!

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası, işyerinizde oluşabilecek yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı oluşabilecek zararları kapsamaktadır. İşyeri sahibinin ihtiyaç ve isteklerine göre düzenlenerek işyerinizde oluşabilecek riskler tek bir poliçede temin edilir.

Kopuz Tur İşyeri Sigorta Poliçesi ile güven içinde çalışın, işyerinizi güvence altına alın!