Taşımacılık Hizmetleri


Günümüzün giderek artan yoğunluğunda zaman kaybını minimuma indirebilmek amacı ile özellikle büyük şehirlerde okuyan öğrencilerin ve çalışanların taşımacılık hizmetlerine karşı duymuş olduğu ihtiyaçta artış meydana gelmiştir. Kopuz Turizm; ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetlerini, maliyet avantajıyla hem kaliteli hem de ekonomik bir şekilde optimum transit sürelerinde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.
Kopuz Turizm; bünyesindeki mevcut araç filosu ile hızlı, güvenli ve dakik hizmet anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda organize edilmek üzere yapılandırılmıştır.
Gelişen ve değişen Türkiye şartlarına ayak uydurarak toplu taşımacılık hizmeti veren Kopuz Turizm faaliyetlerini Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı olmak üzere 2 ana kategoride toplamaktadır.
Kopuz Turizm; holding, anaokulu, ilköğretim okulları, devlet ve özel liseleri, üniversiteler, dershaneler, vardiyalı sistemli fabrikalar, üst düzey kamu kuruluşları, pazarlama şirketleri ve üretim tesisleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin personel ve öğrencilerine yönelik, 0 ile 5 yaş arasında ki servis araçlarıyla taşımacılık hizmetleri vermektedir.
Teknoloji kullanımını en üst seviyede tutan Kopuz Turizm’in taşımacılık hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Kopuz turizm ile personel taşımacılığı…
Kopuz Turizm; personel taşımacılığı alanında çıktığı istikrarlı ve başarı dolu yolda, her segmente uygun filosu, deneyimli ve uzman kadrosu ile kaliteli ve güvenli hizmeti müşterilerine sunmanın onurunu ve heyecanını yaşamaktadır.

Gökhan KOPUZ

Gökhan KOPUZGirişimci, yenilikçi ve her zaman başarı hedefleyen, hayatta tecrübe kazanmak için kesinlikle çalışmak gerektiğini her defasında dile getiren, ulaşım, inşaat, tekstil ve gıda sektörlerinde kendine yer edinmiş genç girişimci...